Życzenia na Dzień Kobiet

Życzę Wam Najdroższe Kobiety…. Koronczarki… Matki…Babcie…Damy…Przyjaciółki…Bohaterki…itp. POKOJU!!!.

Długo myślałam jak sformułować dzisiejsze życzenia. Wszak to 8 marca i nasz Dzień Kobiet, z taką uwagą obchodzony w naszym kraju od lat. Każde rozpoczęte zdanie wydawało mi się zbyt banalne w obliczu rozgrywających się dramatów naszych sąsiadek Ukrainek.

Czegóż więcej możemy sobie dziś życzyć, by być szczęśliwe, piękne, obdarowane miłością…?

 Tylko POKÓJ może nam to zapewnić!!!

Oddając się dalszej refleksji pomyślałam sobie, że dobrze nam życzyć również i SIŁY!!! Bez KOBIET i ich wrażliwości świat byłby smutny i bez sensu. Bez ich SIŁY natomiast nie miałby racji bytu. Nawet żołnierz walczy dla i za KOBIETĘ…,  przecież OJCZYZNA to też kobieta. Kobieta = matka daje życie, tworzy świat człowieka i ludzi, zapewnia mu spokój i miłość….

I nie chodzi mi oto, żeby zbytnio wychwalać KOBIETY, ale jako MAMA, ŻONA, CÓRKA, WNUCZKA, SIOSTRA, prawdziwa PRZYJACIÓŁKA, KOLEŻANKA OD SERCA życzę jeszcze szczerości i bezinteresowności i na tym zakończę… bo cóż się więcej dziś rozwodzić.

To są moje życzenia!!!

ale by były MOJE naprawdę, (kto mnie zna osobiście to wie, że to właśnie ja)  mimo najtrudniejszych okoliczności jakie nas dotykają, dotkną, nie daj Boże i są… BĄDŹCIE UŚMIECHNIĘTE, POZYTYWNE, EMPATYCZNE I LEKKO ZWARIOWANE, na ile się da!!!

Ściskam najmocniej i zapraszam na KIELICHA do Centrum Koronki Koniakowskiej. Jak świętować, to świętować!!!