Majówka pełna niespodzianek

Pierwszy majowy weekend zawsze jest wyjątkowy. Wiosenne, ciepłe dni kuszą by wybrać się na wycieczkę, zwiedzić ciekawe miejsca, poznać i pooglądać choć ułamek bogactwa jaki oferuje nasz region.

To dla nas pracowite dni, które dają też dużo satysfakcji i wiele powodów do uśmiechu. Zwłaszcza jeśli w progach Centrum Koronki Koniakowskiej staną tak wyjątkowe osoby, pełne ciepła, poczucia humoru, dystansu do samych siebie i otaczającego ich świata. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, bo o Nich mowa, na zaproszenie Śląskiej organizacji Turystycznej i Euroregionu Beskidy zwiedzali nasze piękne okolice. Na trasie nie mogło zabraknąć Koniakowa. Do Centrum Koronki Koniakowskiej przyciągnęła ich sława koronek. Nie obyło się bez lekcji heklowania, badania fenomenu koniakowskich stringów i zachwytu nad precyzyjnością i bogactwem wzorów koniakowskich rózićek.

Relację z tego krótkiego ale bardzo intensywnego można było zobaczyć na Instagramowych profilach Pani Joanny Koroniewskiej oraz Pana Macieja Dowbora.